Zbiórka zabawek

Utworzono dnia 08.03.2024

Zbiórka zabawek w naszej szkole

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu zwróciło  się z prośbą o wsparcie. Prośba polegała na tym,  aby przekazać fanty na loterię.

Szkolne Koło Caritas przeprowadziło w lutym akcję zbiórki  zabawek, maskotek, gier planszowych, przyborów szkolnych. Fanty zbierane były do końca lutego. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zaangażowali się uczniowie wszystkich klas. Zebrane przedmioty zostały zawiezione do Zamościa do siedziby zamojskiego Caritasu. W dniu  24 marca w galerii Twierdza w Zamościu odbędzie się loteria fantowa.

Celem tegorocznej Kampanii jest zebranie środków finansowych na adaptację i remont budynków Stowarzyszenia oraz działań prowadzonych na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.

Wszystkim dziękujemy za okazanie serca i zaangażowanie się w akcję.

Szkolne Koło Caritas