Akcja Paczka na Święta

Utworzono dnia 12.04.2024

Paczka na święta

Jak co roku w  Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Księżpolu przeprowadzona została akcja „Paczka na święta”. Szkolne Koło Caritas działające w naszej szkole składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy postanowili pomóc rodzinom potrzebującym. Dziękujemy za przyłączenie się do naszej akcji mieszkańcom Księżpola i okolic, dzięki którym możliwe było jej przeprowadzenie.

Szczególne podziękowania należą się właścicielom księżpolskich sklepów, w których wystawione były kosze na żywność i produkty przemysłowe, tj. Pani Marii Bednarz i Pani Józefie Śliwińskiej, Panu Antoniemu Koblowi oraz Panu Michałowi Buliczowi.

Chcielibyśmy także serdecznie podziękować Państwu Ewie i Markowi Spustek za 20 dużych i 30 małych babek świątecznych, które również podarowaliśmy osobom potrzebującym.

Dzięki państwa ofiarności z zebranych produktów przygotowaliśmy 8 paczek, które zostały rozdzielone dla najbardziej potrzebujących rodzin z okręgu naszej szkoły.

W akcję zaangażowali się bardzo aktywnie wolontariusze z klasy VIII a i VIII b, nauczyciele oraz mieszkańcy naszej miejscowości, za co serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie SK Caritas

Utworzono dnia 12.04.2024, 15:50