Konkurs z języka angielskiego

Utworzono dnia 02.02.2024

Konkurs z języka angielskiego ‘’ENGLISH WORDS 2023’’

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2023/2024 został zorganizowany konkurs z języka angielskiego ‘’ENGLISH WORDS 2023’’(,,ANGIELSKIE SŁÓWKA 2023’’)  dla klas II i  III w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Księżpolu przez Dorotę Blicharz. Cele konkursu to poszerzanie słownictwa, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, wspieranie i rozwijanie kompetencji językowych, stworzenie uczniom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności i zdolności językowych.

W konkursie wzięło udział 17 uczniów. Konkurs trwał przez 4 tygodnie od 27.11.2023 r. do 22.12.2023 r.  i  obejmował 4 tematy w zakresie słownictwa z języka angielskiego: Zima, Jesień, Wiosna, Lato.  Dyplomy i nagrody rzeczowe zostały wręczone laureatom konkursu przez Panią dyrektor szkoły Iwonę Krupczak. Nagrody rzeczowe zostały pozyskane od Wydawnictwa Express Publishing.

Zwycięzcy konkursu: - ,,ENGLISH WORDS 2023”  (,,ANGIELSKIE SŁÓWKA 2023”):

I miejsce – Kamil Olszewski, kl. III

II miejsce – Julia Nowińska, kl. III