Utworzono dnia 15.01.2024

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „W świecie zwierząt”

W listopadzie uczniowie klas 0 – III przygotowali prace plastyczne.

Do szkolnego etapu zgłoszono 56 prac. Komisja  konkursowa wyróżniła prace następujących uczniów:

oddział przedszkolny - Jan Duma, Igor Hanczarek, Nikola Sołtys, Laura Stafisz, Aleksander Wróbel.

klasa I – Kacper Bednarz, Alan Kowal, Sara Kowal, Maja Kulnianin, Diana Portka,

klasa II – Kornelia Bednarz, Filip Górski, Alicja Kordyjak, Zuzanna Kowalska, Dominik Sereda, Fabian Obszański, Antoni Obszyński, Milena Tatar, Zuzanna Wróbel,

klasa III – Anna Duma, Karol Kotulski, Lena Kowal, Przemysław Markowicz, Julia Nowińska, Kamil Olszewski, Dawid Potocki, Antoni Wróbel.

Wyróżnione prace zakwalifikowano do dalszego etapu tego konkursu i przesłano do organizatora, którym jest Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu.

Decyzją komisji konkursowej nagrodę za I miejsce otrzymał Antoni Wróbel z klasy III.

Wszystkim artystom dziękujemy, życzymy powodzenia oraz sukcesów w kolejnych przedsięwzięciach artystycznych.

praca konkursowa

Utworzono dnia 15.01.2024, 10:49