Dzień przebierańców

Utworzono dnia 12.02.2024

Dzień Przebierańców w oddziale przedszkolnym

25 stycznia 2024 r. w oddziale przedszkolnym został zorganizowany Dzień Przebierańców. Dzieci przybyły do szkoły w strojach swoich ulubionych bohaterów z bajek, wierszy i filmów. W tym dniu oddział przedszkolny odwiedzili: policjant, Spider-Man, Elsa, Ninja, Królewna Śnieżka, Roszpunka, Rycerz, Obrońca Dinozaurów, Batman, Chase, Biedronka, Myszka-Miki, piłkarz, Pikachu, Super-Man.

Wychowawczyni wspólnie z dziećmi udekorowała salę, aby stworzyć wyjątkowy nastrój. Dzień Przebierańców był okazją do swobodnych zabaw w rytm muzyki i tańców. Dzieci bawiły się znakomicie. Po obiedzie na przedszkolaków czekała słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców. Bal przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Pozostanie w pamięci dzieci na długo.