Utworzono dnia 14.03.2024

Już od samego rana w naszej szkole było widać,

że nadszedł  8 marca czyli Dzień Kobiet.

Chłopcy składali życzenia Nauczycielkom i Koleżankom, wręczali kwiaty oraz upominki. Natomiast dziewczyny włączyły się w akcję Samorządu Uczniowskiego pod hasłem „Z koroną będziesz pod ochroną”. Na szkolnych korytarzach można było spotkać prawdziwe księżniczki i królowe. Wszystkie dziewczyny, które przyszły do szkoły w koronie mogły poczuć się wyróżnione, a dodatkowo otrzymały immunitet - dzień bez pytania.

Następnie członkowie koła teatralnego zaprezentowali  humorystyczną część artystyczną. Akademia rozpoczęła się od ciepłych słów i serdecznych życzeń skierowanych do Pań, następnie usłyszeliśmy aforyzmy o kobietach i wiersze. Chłopcy z oddziału przedszkolnego zaprezentowali taniec do piosenki „Wymarzona”. Punktem kulminacyjnym był „Pokaz mody”, w którym wzięli udział chłopcy i dziewczyny, prezentując stroje na różne okazje paryskich projektantów mody. Szkolny Dzień Kobiet przebiegł w miłej i radosnej atmosferze, a co najważniejsze podobał się tym, do których był adresowany, czyli Paniom i Dziewczynkom.

W poprzednim miesiącu: 1928