Utworzono dnia 14.02.2024

Sprawozdanie z uroczystości Dnia Babci i Dziadka
w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II
w Księżpolu

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Babcie i Dziadkowie obdarzani są wtedy szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 21.01.2024 r. o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Księżpolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Uczniowie klas 0-III pod kierunkiem swoich wychowawczyń (Agnieszki Hanczarek, Moniki Matys, Marii Łuszczak, Krystyny Kozyra, Sylwii Śliwińskiej) przygotowały piękną uroczystość pt. „Koncert dla Babci i Dziadka". Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Atmosfera  była wspaniała, podziękowaniom nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami szkoły.

Obecna na uroczystości Pani Dyrektor Iwona Krupczak podziękowała małym artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom.

Na zakończenie dziecięcych występów  Wójt Gminy Księżpol - Pan Jarosław Piskorski w ciepłych słowach podziękował dzieciom za przygotowany program, pogratulował  czcigodnym dziadkom wspaniałych wnucząt. Życzył Seniorom wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości... Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.