Bal karnawałowy - maskarada

Utworzono dnia 07.02.2013

Bal karnawałowy w naszej szkole

W ramach zbierania funduszy na cele charytatywne wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół w Księżpolu zorganizowali bal przebierańców dla klas 0-III oraz dyskotekę dla klas IV-VI ze szkoły podstawowej w dniu 7 lutego 2013 r.

Podczas tego balu sprzedawane były pączki, napoje, słodycze. Pączki zasponsorował nam Pan Marek Spustek – właściciel piekarni w Księżpolu, za co serdecznie dziękujemy. Zysk ze sprzedaży przekazany będzie na cele charytatywne, aby pomóc potrzebującym uczniom naszej szkoły.

Wolontariuszki, które z zaangażowaniem pracowały podczas tej dyskoteki to: Patrycja Solak, Milena Obszańska, Martyna Dąbek, Gabriela Makochoń i Agata Bździuch.