Konkurs o przypowieściach biblijnych

Utworzono dnia 02.02.2024

Przypowieści biblijne, ich przesłania i wyróżniki - konkurs

W dniu 3.01.2024 r. odbył się klasowy konkurs ze znajomości treści przypowieści biblijnych, ich przesłań i wyróżników ph. Znam przypowieści biblijne, ich przesłania i wyróżniki. Uczniowie odpowiadali na wylosowane pytania. Po zsumowaniu zgromadzonych punktów wyłoniono zwycięzców:

I miejsce - Jan Kowal - kl. VI

II miejsce - Natalia Potocka - kl. VI

III miejsce – Dawid Blicharz - kl. VI

W dniu 10.01.2024 r. został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy plakat poświęcony Przypowieściom biblijnym, ich przesłaniom i wyróżnikom. Jury po ocenieniu prac konkursowych szóstoklasistów wyłoniło zwycięzców:

I miejsce - Dawid Blicharz - kl. VI

II miejsce - Natalia Potocka - kl. VI

III  miejsce - Magdalena Dziduch - kl. VI

Wyróżnienie – Paula Bosak - kl. VI

W czasie apelu podsumowującego I semestr nauki 2023/2024 zwycięzcy konkursu oraz osoby wyróżnione otrzymają dyplomy. Plakaty zostały wyeksponowane na gazetkach na korytarzu szkolnym. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim szóstoklasistom, którzy wzięli udział w konkursie. Zachęcamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach realizowanych w bibliotece.

Konkurs - przypowieści biblijne

Utworzono dnia 02.02.2024, 14:50